GEMSARP MAKİNA LTD. ŞTİ
Menu

Gemsarp Makine İmalat San. Ltd. Şti.  Mart / 2010 tarihinde kurulmuş olup,  ortakları ve uzman personeli ile sürekli gelişmekte olan  bir KOBİ dir.

Firmamızın temel uzmanlık alanları;  Otomasyonlu ve  işe özel makinaların tasarım ve imalatı. Boru şekillendirme ve kontrol ekipmanları, kaynak fikstürleri,  plastik ekstrüzyon ekipmanları tasarımı ve imalatı ile özel amaçlı kullanılan parçaların talaşlı imalatıdır.  Gemsarp henüz genç bir firma olmasına rağmen,  personelinin imalat ve devreye alma konusundaki tecrübesi ve ortakları ile çalışanlarının otomotiv sektöründeki 15 yıllık tecrübesi ile iş alanında kendisini kabul ettirmeye başlamıştır.

Proje bazlı ve müşteri odaklı olarak yönetim yapısını benimsemiş olan firmamız her yıl makine parkurunun teknoloji seviyesini arttırmaya hedef edinmiş ve yatırımlarına devam etmektedir.

Firmamız, uzman personelimizin gelişen imalat teknolojilerini takip edip, donanımlarını arttırabilmeleri için teknik eğitimler, iş güvenliği ve işçi sağlığı denetimleri ve eğitimlerini güncel olarak takip edip, uygulamaktadır.

 

Gemsarp Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak ürün ve
hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir.

 

   PROJEYE ÖZEL

   BORU BÜKME KALIPLARI

   KAYNAK FİKSTÜRLERİ

   KONTROL APARATLARI